Тільки в вересні при замовленні від

10 панелей А370

+ 1 панель А370

В ПОДАРУНОК

Тільки в вересні при замовленні від

10 панелей А500

+ 1 панель А500

В ПОДАРУНОК

НОВИНКА! Керамічні рушникосушарки LEO, LOTOS та LEO-X, LOTOS-X

Рушникосушарка AFRICA це керамічна панель з чотирма міцними широкими перилами, виконаними з дзеркальної нержавіючої сталі. Широкі красиві перила за рахунок своєї обтічної форми дозволяють плавно стягнути рушник, не пошкодивши його.

Рушникосушарки AFRICA вирішують відразу 2 задачі:

сушка рушників/білизни та обігрів ванної кімнати. Досягається це за рахунок довгохвильового інфрачервоного випромінювання, яке виходить від рівномірно нагрітої лицьової поверхні рушникосушарки. Саме це випромінювання забезпечує сушку рушників і інших речей, що знаходяться на перилах пристрою. Додатково, за рахунок простору між стіною і рушникосушаркою, та нагрітою задньою поверхнею приладу, забезпечується конвекція, яка сприяє ефективнішому обігріву приміщення. Кріпиться на стіну за допомогою дюбелів, що йдуть в комплекті.

Максимальна потужність будь-якої моделі рушникосушарки складає 450 Вт, що дозволяє з упевненістю заявити, що для більшості стандартних ванних кімнат квартир і будинків цього буде цілком досить, щоб забезпечити комфортні умови. Враховуючи це температура лицьової поверхні рушникосушарки не перевіщує 70 градусів за Цельсієм. Пристрій має ступінь захисту IP54, що допускає можливе потрапляння бризок на нього та робота в приміщеннях з підвищеною вологістю. 

За керуванням пристрої діляться на 2 типи: з плавним ручним регулюванням потужності  та з вбудованим цифровим програматором.

Рушникосушарка з плавним регулюванням потужності дозволяє задати вручну необхідну потужність обігріву в межах від 0 до 450 Вт та, як наслідок, температуру лицьової поверхні панелі . Від цього залежить як швидко сохнутимуть рушники і наскільки швидко і до якої температури прогріватиметься ванна кімната. Простий і зручний у використанні регулятор дозволить Вам економити електроенергію за рахунок регулювання потужності. Цей варіант представлений моделями рушникосушарок Leo та Lotos

Програматор припаде до статі тим, кому в рівній мірі потрібна і підтримка комфортної температури і сушка рушників, і, в той же час, робота пристрою по заданому графіку. Програматор дасть можливість налаштувати режим роботи, враховуючи особливості використання Вами рушникосушарки. Це моделі рушникосушарок Leo-X та Lotos-X.

Лицьова поверхня рушникосушарки може бути виконана з керамогранітної плити, моделі Leo та Leo-X (бежевий колір або графіт), так і з використанням склокераміки, моделі Lotos та Lotos-X (бежевий або чорний колір). Корпус пристрою виконаний зі сталі та ретельно пофарбований порошковою фарбою. Колір корпусу може бути або білий ( для панелей з лицьовою поверхнею бежевого кольору ), або чорний ( для панелей чорного кольору та кольору графіт) 

Мережевий дріт з євровилкою із заземленням є витим кабелем, який не буде провисати та позбавить незручностей при підключенні та під час користування.

Таким чином із впевненісті можемо рекомендувати нашу новинку. Впевнені що цей прилад додасть тепла та затишку у вашу оселю.

 

Переглянути всі моделі

НАГОРУ