Тільки в вересні при замовленні від

10 панелей А370

+ 1 панель А370

В ПОДАРУНОК

Тільки в вересні при замовленні від

10 панелей А500

+ 1 панель А500

В ПОДАРУНОК

Розумні теплові панелі - керамічні інфрачервоні обігрівачі Africa серії "X"

Обігрівачі AFRICA - нове слово в ефективному та економічному обігріві

Збираючись придбати керамічний обігрівач, зверніть свою увагу на торгову марку AFRICA, яка пропонує ефективні рішення для будь-якого типу приміщень. У порівнянні з конкурентами, присутніми на ринку, даний пристрій споживає майже в два рази менше (в залежності від виду) електроенергії, але при цьому дозволяє прогріти приміщення, створивши в ньому комфортні і затишні умови.

Обігрівачі AFRICA (особливо це стосується серії Х) розроблені з урахуванням уваги до запитів кожного користувача. Теплова панель не сушить повітря і не спалює кисень, як це роблять тепловентилятори. Крім того такий пристрій абсолютно безшумний і може використовуватись навіть в дитячих кімнатах, якщо у вашої дитини дуже чуйний сон.

Обігрівачі Africa серії Х відрізняються дизайном, який є простим і в той же час підходить під будь-який інтер'єр. Обігрівачі цієї серії відрізняються простотою монтажу і налаштування, що робить придбання такої панелі вдалою покупкою навіть для тих, хто не «дружить» з технікою.

Серія Х - нове слово в технологіях обігріву.

Оновлена модельна лінійка нещодавно поповнилася новою серією «X», куди входять такі моделі, як Africa X550, X750 та X760. Відмінністю нових обігрівачів є використання в їх конструкції сучасного модуля управління ThermoTime. Він об'єднав в собі функції стандартного терморегулятора і програмованого пристрою, що дозволяє планувати рівні обігріву в залежності від уподобань вашої родини.

Така керамічна панель володіє багатьма перевагами в порівнянні зі стандартними нагрівачами повітря. У число її основних переваг входять:

  • максимальний рівень безпеки;
  • повний температурний контроль повітря;
  • контроль за температурою поверхні з можливістю її обмеження;
  • наявність тимчасового програматора з заданим циклом на добу або тиждень;
  • просте управління з використанням всього двох кнопок;
  • температурна індикація із зазначенням режиму обігріву;
  • датчик заземлення;
  • зниження потужності в автоматичному режимі при досягненні зазначених умов;
  • робота в різних програмах (Комфорт, Економ, антизамерзання та ін.);
  • дитячий «замок».

Основні режими роботи

Інфрачервона панель Africa може працювати в декількох режимах, що дозволяє вибрати для своєї сім'ї найкращий з них за допомогою всього двох кнопок. Основні режими обігрівача відображаються на дисплеї відразу після значення температури і мають вигляд букв C, E, P, що означає наступне:

Режим С

В даному режимі обігрівач підтримує в приміщенні задану Вами температуру комфорту, при перевищенні якої переходить в режим очікування.

Режим Е (Економ)

Тут ви можете встановити температуру яка буде більше, або менше заданої в режимі «Комфорт» на 0 ... 9,5 градусів за Цельсієм. Цей режим роботи особливо цікавий тим у кого є двухтарифні лічильники електроенергії. Наприклад, для дешевого нічного тарифу на електроенергію цим режимом можна виставити більш високу температуру, тим самим більше прогріти приміщення і накопичивши більше тепла вночі, завдяки чому вдень буде потрібно меньше електроенергії для обігріву житла.

Режим А (анти замерзання)

Використовується в житлових приміщеннях, які ви відвідуєте досить рідко (наприклад, заміський будинок, дача або котедж). Даний режим дуже корисний взимку, запобігаючи промерзання стін будинку він підтримує в приміщенні позитивну температуру в районі до 5 градусів Цельсія.

Режим Р (постійна підтримка температури лицьовій панелі)

У цьому режимі температура лицьовій поверхні буде постійною незалежно від того, наскільки в приміщенні вже прогрілося повітря.

Режим «миготливе С»

Прискорений нагрів до максимальної температури на повній потужності панелі. Даний режим підійде для швидкого досягнення необхідного рівня комфорту і подальшого обігріву вашого приміщення.

Плоска поверхня панелі може бути пофарбована в колір максимально підходить для вашого інтер'єру, а моделі з фотодруком будуть прекрасно виглядати у вітальнях і дитячих кімнатах.

Хочете отримати максимальний рівень комфорту у себе вдома?

Вибирайте обігрівачі Africa серії "Х" за найдоступнішими цінами на ринку!

Перейти до вибору обігрівача

НАГОРУ