Тільки в вересні при замовленні від

10 панелей А370

+ 1 панель А370

В ПОДАРУНОК

Тільки в вересні при замовленні від

10 панелей А500

+ 1 панель А500

В ПОДАРУНОК

Умови проведення конкурсу та вимоги до відеоматеріалу

Для участі в конкурсі необхідно:

Придбати продукцію торгової марки AFRICA (обігрівачі або рушникосушки).

Зняти відеоролик з розпакуванням цього товару, детально продемонструвавши упаковку, комплектацію та зовнішній вигляд товару поза упаковки.

Розумні теплові панелі - керамічні інфрачервоні обігрівачі Africa серії "X"

Обігрівачі AFRICA - нове слово в ефективному та економічному обігріві

Збираючись придбати керамічний обігрівач, зверніть свою увагу на торгову марку AFRICA, яка пропонує ефективні рішення для будь-якого типу приміщень. У порівнянні з конкурентами, присутніми на ринку, даний пристрій споживає майже в два рази менше (в залежності від виду) електроенергії, але при цьому дозволяє прогріти приміщення, створивши в ньому комфортні і затишні умови.

НОВИНКА! Керамічні рушникосушарки LEO, LOTOS та LEO-X, LOTOS-X

полотенцесушитель, рушникосушарка, сушка полотенец, сушка рушників

Рушникосушарка AFRICA це керамічна панель з чотирма міцними широкими перилами, виконаними з дзеркальної нержавіючої сталі. Широкі красиві перила за рахунок своєї обтічної форми дозволяють плавно стягнути рушник, не пошкодивши його.

Обираємо економічний та ефективний обігрівач

Как выбрать обогреватель для дома?

Збереження тепла в приміщеннях в холодну пору року як можна більш актуально для нашої країни, адже якість утеплення сучасних будинків та характеристики опалення змушують задуматися про придбання альтернативного джерела опалення. Навіть якщо у вас приватний утеплений будинок з системою «теплої» підлоги, в окремих випадках використання додаткових нагрівальних приладів просто необхідно.

НАГОРУ